Vzdálená pomoc

Pokud potřebujete pomoc s instalací nebo aktivací zakoupeného druhotného software a všechny návody selhávají, neváhejte a obraťte se našeho ochotného operátora, který Vám s aktivací vzdáleně pomůže. K propojení operátora s Vaším počítačem slouží aplikace TeamViewer.

O bezpečnost Vašich dat a Vašeho soukromí strach mít nemusíte, veškerou práci našeho operátora uvidíte na obrazovce Vašeho počítače a připojení můžete kdykoli ukončit jedním kliknutím.

Jak postupovat v případě, že chcete využít naši vzdálenou pomoc?

  • Zatelefonujte na telefonní číslo naší podpory: +420 736 169 020, sdělte operátorovi, s čím potřebujete pomoci a domluvte si termín vzdáleného připojení. Pro ověření si prosím připravte číslo vaší objednávky.

  • Stáhněte si aktuální verzi programu TeamViewer zde.

  • Spusťte stažený soubor.

 

Vzdálená pomoc přes TeamViewer

 

  • Podle předem dohodnutého termínu Vám náš operátor zatelefonuje, vyzve vás ke sdělení Vašeho ID a hesla ze spuštěného programu TeamViewer.

 

  • Po dokončení připojení operátora k Vašemu počítači se nebude možné opětovně připojit, jelikož heslo programu TeamViewer se při každém spuštění mění.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.