Office 2013 Pro podnikatele - ESD

 
 

Druhotná elektronická licence (ESD). Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook

Dostupnost Do 48 hodin
Cena 1 479,34 Kč bez DPH
1 790 Kč    
Kód produktu OFF2013HBESD
Kategorie Office 2013
Záruka 24 měsíců
 

Druhotný Microsoft Office 2013 Pro podnikatele

Zakoupením druhotného Office 2013 Pro podnikatele obdržíte elektronickou licenci, odkaz ke stažení, doklad o nabytí (fakturu) a návod k instalaci a aktivaci druhotného Office 2013. Jelikož se jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že může být vyžadována telefonická aktivace.

Word 2013

Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty pomocí špičkových nástrojů pro úpravy, revize a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo ve Wordu.

Microsoft Word 2013 - druhotná licence

Excel 2013

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby v moderním uživatelském rozhraní a využijte své oblíbené klávesové zkratky. Funkce jako Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců vám ušetří čas, takže se můžete soustředit na to důležité.

Microsoft Excel 2013 - druhotná licence

 

PowerPoint 2013

Vytvářejte, spolupracujte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají začlenit do prezentací zpětnou vazbu.

Microsoft PowerPoint 2013 - druhotná licence

Outlook 2013

Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Díky podpoře nabízených e-mailů je vaše doručená pošta aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a zobrazení kalendářů vedle sebe usnadňuje plánování.

Microsoft Outlook 2013 - druhotná licence

OneNote 2013

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, budete mít kdekoli všechno po ruce a zároveň můžete sdílet a spolupracovat s ostatními.

Microsoft OneNote 2013 - druhotná licence

Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
Systémové požadavky: Procesor: 1 GHz nebo rychlejší, operační paměť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB místa, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálně 64 MB, rozlišení obrazovky: 1366 x 768 bodů a více, .NET: verze 3.5, 4.0 nebo 4.5
Podporovaný operační systém: Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk: Vícejazyčná verze (včetně CZ)
Verze SW: Microsoft Office Home & Business 2013
Forma doručení: Elektronicky
Součástí doručení je: Elektronická licence (ESD), instalační soubor, doklad o nabytí (Faktura), návod k instalaci a aktivaci
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.