Office 2016 pro domácnosti - ESD

 
 

Druhotná elektronická licence (ESD). Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote.

Dostupnost Do 48 hodin
Ušetříte 500 Kč (–25 %)
Cena 1 231,40 Kč bez DPH
1 490 Kč    
Kód produktu OFF2016HSESD
Kategorie Druhotný Office
Záruka 24 měsíců
 

Druhotný Microsoft Office 2016 Pro domácnosti

Zakoupením druhotného Office 2016 Pro domácnosti obdržíte elektronickou licenci, odkaz ke stažení, doklad o nabytí (fakturu) a návod k instalaci a aktivaci druhotného Office 2016. Jelikož se jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že může být vyžadována telefonická aktivace.

Word 2016

Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty pomocí špičkových nástrojů pro úpravy, revize a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo ve Wordu.

Microsoft Word 2016 - druhotná licence

 

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby v moderním uživatelském rozhraní a využijte své oblíbené klávesové zkratky. Funkce jako Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců vám ušetří čas, takže se můžete soustředit na to důležité.

Microsoft Excel 2016 - druhotná licence

 

PowerPoint 2016

Vytvářejte, spolupracujte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají začlenit do prezentací zpětnou vazbu.

Microsoft PowerPoint 2016 - druhotná licence

OneNote 2016

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, budete mít kdekoli všechno po ruce a zároveň můžete sdílet a spolupracovat s ostatními.

Microsoft OneNote 2016 - druhotná licence

Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote
Systémové požadavky: Procesor: 1 GHz nebo rychlejší, operační paměť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB místa, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálně 64 MB, rozlišení obrazovky: 1366 x 768 bodů a více, .NET: verze 3.5, 4.0 nebo 4.5
Podporovaný operační systém: Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk: Vícejazyčná verze (včetně CZ)
Verze SW: Microsoft Office Home & Student 2016 (Retail)
Forma doručení: Elektronicky
Součástí doručení je: Elektronická licence (ESD), instalační soubor, doklad o nabytí (Faktura), návod k instalaci a aktivaci
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.