Office 2016 pro podnikatele Mac OS X

 
 

Druhotná elektronická licence (ESD) určená pro počítače Apple s operačním systémem Mac OS X. Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook.

Dostupnost Do 48 hodin
Cena 2 471,07 Kč bez DPH
2 990 Kč    
Kód produktu OFF2016HBMAC
Kategorie Office 2016
Záruka 24 měsíců
 

Druhotný Microsoft Office 2016 Pro podnikatele

Zakoupením druhotného Office 2016 Pro podnikatele obdržíte elektronickou licenci, odkaz ke stažení, doklad o nabytí (fakturu) a návod k instalaci a aktivaci druhotného Office 2016. Jelikož se jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že může být vyžadována telefonická aktivace.

Verze pro počítače Apple

Tato licence je určená pro počítače značky Apple s operačním systémem Mac OS X 10.5.8 nebo vyšším.

Office-2016-for-Mac-is-here-1

Word 2016

Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty pomocí špičkových nástrojů pro úpravy, revize a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo ve Wordu.

W16

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby v moderním uživatelském rozhraní a využijte své oblíbené klávesové zkratky. Funkce jako Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců vám ušetří čas, takže se můžete soustředit na to důležité.

E16

 

PowerPoint 2016

Vytvářejte, spolupracujte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají začlenit do prezentací zpětnou vazbu.

pw16

Outlook 2016

Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Díky podpoře nabízených e-mailů je vaše doručená pošta aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a zobrazení kalendářů vedle sebe usnadňuje plánování.

ot16

OneNote 2016

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, budete mít kdekoli všechno po ruce a zároveň můžete sdílet a spolupracovat s ostatními.

on16

Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
Podporovaný operační systém: Mac OS X 10.5.8 nebo vyšší
Jazyk: Vícejazyčná verze (včetně CZ)
Verze SW: Microsoft Office Home & Business 2016
Forma doručení: Elektronicky
Součástí doručení je: Elektronická licence (ESD), instalační soubor, doklad o nabytí (Faktura), návod k instalaci a aktivaci
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.