Office 2016 pro profesionály - ESD

 
 

Druhotná elektronická licence (ESD). Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access

Dostupnost 10 pracovních dní
Cena 3 710,74 Kč bez DPH
4 490 Kč    
Kód produktu OFF2016PROESD
Kategorie Office 2016
Záruka 2 roky
 

Druhotný Microsoft Office 2016 pro profesionály

Zakoupením druhotného Office 2016 Pro profesionály obdržíte elektronickou licenci, odkaz ke stažení, doklad o nabytí (fakturu) a návod k instalaci a aktivaci druhotného Office 2016. Jelikož se jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že může být vyžadována telefonická aktivace.

 

Word 2016

Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty pomocí špičkových nástrojů pro úpravy, revize a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo ve Wordu.

02

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby v moderním uživatelském rozhraní a využijte své oblíbené klávesové zkratky. Funkce jako Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců vám ušetří čas, takže se můžete soustředit na to důležité.

03

PowerPoint 2016

Vytvářejte, spolupracujte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají začlenit do prezentací zpětnou vazbu.

04

Outlook 2016

Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Díky podpoře nabízených e-mailů je vaše doručená pošta aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a zobrazení kalendářů vedle sebe usnadňuje plánování.

05

OneNote 2016

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, budete mít kdekoli všechno po ruce a zároveň můžete sdílet a spolupracovat s ostatními.

06

Publisher 2016

Snadno vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich online alb. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.

publisher_2016

Access 2016

Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro rychlé vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou bezpečnější a škálovatelnější než dříve.

access_2016

Obsažené aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access
Systémové požadavky Procesor: 1 GHz nebo rychlejší, operační paměť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB místa, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálně 64 MB, rozlišení obrazovky: 1366 x 768 bodů a více, .NET: verze 3.5, 4.0 nebo 4.5
Podporovaný operační systém Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk Vícejazyčná verze (včetně CZ)
Verze SW Microsoft Office Professional 2016 (Retail)
Forma doručení Elektronicky
Součástí doručení je Elektronická licence (ESD), instalační soubor, doklad o nabytí (Faktura), návod k instalaci a aktivaci
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.