Office 2016 Professional Plus - ESD

 
 

Druhotná elektronická licence (ESD). Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access, Skype pro firmy.

Dostupnost Do 48 hodin
Cena 2 801,65 Kč bez DPH
3 390 Kč    
Kód produktu OFF2016PROPLUSESD
Kategorie Office 2016
Záruka 2 roky
 

Druhotný Microsoft Office 2016 Professional Plus

Zakoupením druhotného Office 2016 Professional Plus obdržíte elektronickou licenci, odkaz ke stažení, doklad o nabytí (fakturu) a návod k instalaci a aktivaci druhotného Office 2016. Jelikož se jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že může být vyžadována telefonická aktivace.

 

Word 2016

Vytvářejte a sdílejte profesionálně vyhlížející dokumenty pomocí špičkových nástrojů pro úpravy, revize a sdílení. Nová karta Návrh poskytuje rychlý přístup k funkcím a Inteligentní vyhledávání zobrazuje relevantní kontextové informace z webu přímo ve Wordu.

02

Excel 2016

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby v moderním uživatelském rozhraní a využijte své oblíbené klávesové zkratky. Funkce jako Analytické nástroje, Průřezy a Tvůrce vzorců vám ušetří čas, takže se můžete soustředit na to důležité.

03

 

PowerPoint 2016

Vytvářejte, spolupracujte a efektivně prezentujte své nápady pomocí nových přechodů snímků a vylepšeného podokna úloh Animace. Komentáře s vlákny vedle snímků vám pomáhají začlenit do prezentací zpětnou vazbu.

04

Outlook 2016

Snadno spravujte svůj e-mail, kalendář, kontakty a úkoly. Díky podpoře nabízených e-mailů je vaše doručená pošta aktuální, zobrazení konverzace sdružuje související zprávy a zobrazení kalendářů vedle sebe usnadňuje plánování.

05

OneNote 21016

Je to váš vlastní digitální poznámkový blok, který vám umožňuje na jednom místě uchovávat poznámky, nápady, webové stránky, fotky a dokonce videa. Ať už jste doma, v kanceláři nebo na cestách, budete mít kdekoli všechno po ruce a zároveň můžete sdílet a spolupracovat s ostatními.

06

Publisher 2016

Snadno vytvářejte, přizpůsobujte a sdílejte širokou škálu publikací v profesionální kvalitě. Zaměňujte obrázky pouhým přetažením nebo přidávejte obrázky přímo z vašich online alb. Použijte speciální efekty, díky kterým budou vaše publikace výjimečné.

publisher_2016

Access 2016

Aplikace Access je snadno použitelný nástroj pro rychlé vytvoření databázových aplikací s využitím prohlížeče, který vám pomáhá udržet v chodu váš podnik. Vaše data jsou automaticky ukládána v databázi SQL, takže jsou bezpečnější a škálovatelnější než dříve.

access_2016

Obsažené aplikace: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access
Systémové požadavky: Procesor: 1 GHz nebo rychlejší, operační paměť (RAM): 2 GB, pevný disk: 3 GB místa, grafická karta: s podporou DirectX10 a minimálně 64 MB, rozlišení obrazovky: 1366 x 768 bodů a více, .NET: verze 3.5, 4.0 nebo 4.5
Podporovaný operační systém: Microsoft Windows 7, 8, 8.1, 10
Jazyk: Vícejazyčná verze (včetně CZ)
Verze SW: Microsoft Office Professional 2016
Forma doručení: Elektronicky
Součástí doručení je: Elektronická licence (ESD), instalační soubor, doklad o nabytí (Faktura), návod k instalaci a aktivaci
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.