Windows 10 Professional - ESD

 
 

Druhotná elektronická licence (ESD) operačního systému Microsoft Windows 10 Professional.

Dostupnost Do 48 hodin
Cena 1 314,05 Kč bez DPH
1 590 Kč    
Kód produktu W10PROESD
Kategorie Druhotný Windows
Záruka 24 měsíců
 

DRUHOTNÝ MICROSOFT WINDOWS 10 PROFESSIONAL

Zakoupením druhotného Windows 10 Professional obdržíte elektronickou licenci, odkaz ke stažení, doklad o nabytí (fakturu) a návod k instalaci a aktivaci druhotného Windows 10 Professional. Jelikož se jedná o druhotný produkt, upozorňujeme, že může být vyžadována telefonická aktivace.

Vhodné pro podnikání

Připojení k doméně Můžete se připojit k vaší podnikové či školní doméně nebo ke službě Azure Active Directory. Získáte tak přístup k souborům, serverům, tiskárnám a dalším prostředkům v síti.

Vylepšené šifrování Technologie BitLocker vám poskytne silnější zabezpečení na ochranu vašich dat pomocí šifrování a správy zabezpečení.

Vzdálené přihlášení Windows 10 vám pomocí Vzdálené plochy umožní přihlásit se k vašemu pracovnímu počítači PC a používat z domova i na cestách.

Virtuální počítače Pomocí technologie Hyper-V můžete vytvářet a spouštět virtuální počítače, takže můžete v jednom okamžiku na jednom počítači používat víc operačních systémů.

Vaše aplikace ve Storu Windows 10 vám umožní vytvořit si ve Windows Storu vlastní privátní oblast s aplikacemi, kam můžete umístit firemní aplikace.

Druhotná licence Windows 10 Professional

Zkrátka to funguje

Windows 10 představuje systém Windows, který už znáte, a přidává významná vylepšení, které se vám budou líbit. Technologie InstantGo umožňuje rychle spustit a obnovit systém. Navíc Windows 10 obsahuje velké množství integrovaných bezpečnostních funkcí, které chrání proti škodlivému softwaru.

Druhotná licence Windows 10 Professional

Víc aktivit najednou

Díky možnosti připnout čtyři okna na obrazovku dokážete dělat víc věcí najednou. Je obrazovka přeplněná? Vytvořte si virtuální plochy, díky kterým získáte víc místa, a pracujte pouze s položkami, které potřebujete. Navíc veškerá upozornění a nejdůležitější nastavení jsou na jedné snadno dosažitelné obrazovce.

Více aktivit najednou - druhotná licence Windows 10 Professional

Microsoft Edge

Je to zcela nový prohlížeč navržený tak, aby web fungoval podle vašich představ. Pište nebo zadávejte text přímo na webových stránkách a sdílejte své poznámky s ostatními. Bude se vám líbit zobrazení pro čtení, které potlačuje rozptylování. K dispozici je také vylepšený adresní řádek, díky kterému najdete vše rychleji.

Microsoft Edge - druhotná licence Windows 10 Professional

Continuum

Nejlepší obrazovka je vždy ta, na které se nacházíte, protože Windows 10 přizpůsobí vaše možnosti vaší činnosti a zařízení. Funkce na obrazovce se přizpůsobují pro snadnou navigaci a aplikace se plynule mění podle velikosti displeje.

Continuum - druhotná licence Windows 10 Professional

Přizpůsobí se vám

Vaše zařízení s Windows 10 vás pozná a reaguje na vaši přítomnost skutečně osobním způsobem. Díky funkci Windows Hello vás vaše zařízení pozdraví jménem a rozjasní se, když vás pozná, zamává vám při přihlášení a zbaví vás nutnosti pamatovat si nebo zadávat heslo.

Přizpůsobí se vám - druhotná licence Windows 10 Professional

Hry a Xbox

Hrajte své hry pro Xbox One na počítači, notebooku nebo tabletu s Windows 10. Pomocí funkce Záznam ze hry můžete nahrát své nejúspěšnější akce a hned je poslat svým přátelům, aniž byste museli opustit hru.

Hry a Xbox - druhotná licence Windows 10 Professional

Systémové požadavky: 1 GHz procesor (nebo rychlejší) 1 GB RAM u 32bitové verze; 2 GB u 64bitové verze, dostupné místo na disku až do 20 GB, video karta: 800 × 600 rozlišení obrazovky. DirectX® 9 procesor grafiky s ovladačem WDDM
Jazyk: Vícejazyčná verze (včetně CZ)
Verze SW: Professional (32 i 64 bit.)
Forma doručení: Elektronicky
Součástí doručení je: Elektronická licence (ESD), instalační soubor, doklad o nabytí (Faktura), návod k instalaci a aktivaci
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.