Windows 7 Professional - hmotná licence COA

Windows 7 Professional - hmotná licence COA

Použitý COA štítek s produktovým klíčem k aktivaci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional, instalační médium

Oblíbený operační systém Windows 7 Professional

Stále populární operační systém Windows 7 Professional je vhodný zejména pro firemní nasazení. Tato verze operačního systému Windows 7 Professional přináší celou řadu skvělých funkcí jako například vzdálená plocha, pokročilejší zálohování nebo připojení k firemní síti.

Samozřejmostí je plná podpora vícejádrových procesorů i grafických karet splňujících standard DirectX 11. Windows 7 mají oproti předchozím Windows Vista nižší hardwarové nároky a hodí se tak i do méně výkonných notebooků či netbooků.

Windows 7 professional
Verze Professional obsahuje všechny funkce multimediální verze Home Premium. Dodatečně však přidává možnost vizualizovaného spuštění programů v módu Windows XP. Kromě úplné funkce Zálohování a obnovení, která je k dispozici ve všech edicích, můžete navíc provést zálohování v domácí nebo firemní síti. Můžete se také snadno a bezpečněji připojovat k firemním sítím pomocí funkce Připojení k doméně.

Windows 7 Professional - 64 bitová verze

Neváhejte a zakupte použitý COA štítek s produktovým klíčem k aktivaci operačního systému Microsoft Windows 7 Professional. Součástí balení je i záložní instalační DVD 64 bitové verze operačního systému Windows 7 Professional v Českém jazyce.

Kompletní balení COA licenčního štítku a záložního instalačního DVD obdržíte poštou na zadanou adresu. COA štítek s produktovým číslem je platný pro všechny jazykové verze systému Windows 7 Pro. Tato licence je určená pouze pro jeden PC a může být reaktivována na stejném hardwaru (PC). Pro bezproblémovou aktivaci doporučujeme čistou instalaci systému.

Použitím tohoto softwaru se zavazujete nepoškozovat autora software v souladu s platnými zákony ČR a to zejména dodržovat následující:

  • nepoužívat software na dvou a více počítačích zároveň 
  • nevytvářet více kopií software vyjma jedné vlastní záložní kopie (tuto jednu vlastní záložní kopii učinit nepoužitelnou po převodu software)
  • nezveřejnit software, aby jej ostatní nemohli kopírovat
  • nepronajímat software, nepůjčovat jej nebo neposkytovat na leasing
Systémové požadavky:
1 GHz procesor (nebo rychlejší)
1 GB RAM u 32bitové verze; 2 GB u 64bitové verze
Dostupné místo na disku až do 20 GB
Video karta: 800 × 600 rozlišení obrazovky. DirectX® 9 procesor grafiky s ovladačem WDDM
Jazyk:
Čeština
Verze SW:
Professional OEM:COA
Forma doručení:
Poštou
Obsah balení:
Licenční štítek (COA)
Záložní instalační médium
Doklad o nabytí (Faktura)
Prohlášení k převodu produktu
Verze:
64 bit
Záložní instalační médium:
DVD
Kód:
W7PROCOA
Expedice:
do 24 hod
Kontaktní formulář
*
*
*

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.